Maritom S.C.
Konfigūruoti garažą

Šiukšlių konteinerių stoginės

Grįžti į pagrindinį puslapį
VASAROS AKCIJA

VASAROS AKCIJA

Kainas Jums sumažiname iki 10%
Akcija galioja iki 31.07.2024

ŠIUKŠLIŲ KONTEINERIŲ STOGINĖS

ŠIUKŠLIŲ KONTEINERIŲ STOGINĖS

Patikrinkite pasiūlymą!

Šiukšlių konteinerių stoginės leidžia elegantiškai ir estetiškai sutvarkyti šiukšliadėžių laikymo vietą. Jų dėka palaikoma šiukšliadėžių ir aplinkos tvarka. Maritom s.c. gaminamos šiukšliadėžių laikymo stoginės yra įmantrios ir gerai apgalvotos. Gaminame jas iš karštai cinkuotų uždarų profilių, garantuojančių konstrukcijos stabilumą ir standumą. Stoginė yra atspari sudėtingoms oro sąlygoms, pvz. tokioms kaip stiprus vėjas. Šiukšliadėžių stoginės tvirtinamos prie žemės, kas papildomai neleidžia joms judėti.

Stoginės gali būti gaminamos bet kokios spalvos – spalvą galite pasirinkti iš spalvų paletės, esančios mūsų svetainėje. Mes orientuojamės į elegantiškas ir švelnias spalvas, kurios puikiai dera prie aplinkos. Galite užsisakyti žalios, rudos, pilkos arba grafito atspalvių stoginę.

Priėjimą prie šiukšliadėžių palengvina platūs varteliai (standartiškai 200 cm, bet pagal pageidavimą gali būti bet kokio pločio), leidžiantys ištuštinti konteinerius, lengvai išimti ir įdėti juos į savo vietas. Skydų išdėstymas su tarpais tarp atskirų stoginės elementų užtikrina patalpos vėdinimą ir neleidžia įkaisti viduje. Skląsčio ir užrakto funkcijos užtikrina prieigą tik savininkams.

Mūsų šiukšliadėžių nameliai yra patvarūs ir nepraranda savo savybių naudojimo metu. Jie gali būti naudojami ne tik kaip šiukšlių konteinerių stoginės, bet ir kaip dviračių, sodo įrankių laikymo patalpos. Galimybė užsisakyti stoginę pagal individualų projektą leidžia ją puikiai pritaikyti pagal poreikius ir aplinką.